Informační povinnost k EET.

Počínaje 1.3.2017 platí:

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."


Náš mateřský podnik - ROTAGRAL s.r.o.:

 

TISK:

Průmyslová výroba:

 


 

Spolupracujeme:


Výroba z plastů - bazénové příslušenství, zastřešení bazénů

POVYS

 Testování elektrokol - Černá Hora - 1. den národní park Lovčen

1. den - národní park Lovćen.

Do Černé Hory jsme na letošní testování vzali jedno městské elektrokolo  - Leader Fox Induktora (elektromotor v zadním kole, baterie 36V/13Ah) a jedno crossové elektrokolo Lovelec Rider (středový elektromotor Max Drive Bafang, baterie na rámu 36V/11Ah). Obě elektrokola byla oproti dodávanému provedení doplněna brašničkou na řídítka, zpátečním zrcátkem a nosičovou brašnou Arzenal. Elektrokolo Lovelec Rider bylo doplněno navíc nosičem (upevněným za sedlovku), blatníky a osvětlením.

Leader fox Induktora

Lovelec Rider

Lovelec Rider


Na elektrokolech vyrážíme z nadmořské výšky 1192m a po 9,3 km dosahujeme prvního dnešního cíle - Jezerski vrh ve výšce 1570 m.n.m., což je převýšení 378 m. V první polovině cesty Rider i Induktora jedou na 1. stupeň (z maximálních 5, resp. 7 stupňů), v druhé polovině Rider i Induktora na 3. stupeň. Rozdíl mezi 1. a 2. stupňem je u Ridera málo znatelný. Doba jízdy 28 minut.

Lovčen

Jezerski vrh

Na vrcholu

Elektrokola necháváme na parkovišti a jdeme pěšky k mauzoleu Petra II. Njegoševa - panovníka a státníka, národního hrdiny.

Tunel

Tunel

Památník

Doprovází nás nádherný výhled do kraje, až do Boky kotorské.

Boka kotorská

Boka kotorská

A pak nás čeká sjezd k hranici národního parku Lovčen a dále podél hranice parku až ke Kotorskému žebříku, což je serpentinový (26 zatáček) sjezd do Kotoru.

Kotor

Kotor

Kotor


Celková ujetá vzdálenost ... 47,6 km

Stav vybití baterie:

Rider ... 40% (4 LED z 5 svítí)

Induktora ... 70% (1 LED ze 4 (3zelené a 1 červená) svítí)

Doba nabíjení ... 3 hodiny

Poznámky:

Rider - uvolněný představec

Induktora - povolená zadní brzda

Zde zpráva o druhém dnu.NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ