Informační povinnost k EET.

Počínaje 1.3.2017 platí:

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."


Náš mateřský podnik - ROTAGRAL s.r.o.:

 

TISK:

Průmyslová výroba:

 


 

Spolupracujeme:


Výroba z plastů - bazénové příslušenství, zastřešení bazénů

POVYS

 Testování elektrokol - Korčula - 4. den - Blato

Většina účastníků zájezdu odjela autobusem na výlet do Dubrovníku a naše skupinka si vybrala trasu "volný den". Což znamenalo okruh z Brny přes Blato a zpět do Brny, tedy bez asistence autobusu.
Mračna nad hotelem sice nevěstí nic dobrého, ale přesto vyrážíme.

mračna

Šlapeme 2 km do kopce směrem ke Smokvici a na začátku Smokvice odbočujeme z hlavní silnice vlevo směrem na Blato. Jede se po vrstevnici, takže cesta krásně ubíhá. Před Blatem se zastavujeme na krátký odpočinek.

Blato

Blato


Do Blata nezajíždíme (to máme naplánováno až v některém z dalších výletů) a pokračujeme serpentinami do sedla nad Blatem a pak už zvolna klesáme do Grščice a po pobřeží přes Prižbu zpět do Brny.

Grščica

Technické parametry:
Ujetá vzdálenost:    26,03km
Čistý čas jízdy:    1:24
Průměrna rychlost    18,5 km/hod
Baterie vybita ze    70%
Poznámka: Celou trasu jsem absolvoval na nejtěžší převodový stupeň včetně všech stoupání a na první (nejslabší) asistenční stupeň. Toto nastavení se v kopci projevilo poklesem rychlosti na 12km/hod (při mírně zvýšené námaze). Po rovince se rychlost zase vrátila na 18-20 km/h.

 

Předchozí díl najdete v Novinkách, nebo zde


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ