Informační povinnost k EET.

Počínaje 1.3.2017 platí:

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."


Náš mateřský podnik - ROTAGRAL s.r.o.:

 

TISK:

Průmyslová výroba:

 


 

Spolupracujeme:


Výroba z plastů - bazénové příslušenství, zastřešení bazénů

POVYS

 Testování elektrokol - Slovinsko 3. den - Laghi di Fusine - Planica - Izvir Save

Původně byl tento den kvůli předpokládanému vývoji počasí vyhlášen za pelíškový den, ale i přesto jsme vyrazili. Po tradiční cyklostezce opět směrem na Tarvisio, ale asi po šesti kilometrech odbočujeme doleva na Laghi di Fusine.

Laghi di Fusine

Po dvou kilometrovém stoupání dojíždíme k prvnímu jezeru. Krása.

Laghi di FusineSice restaurace je zatím zavřená, ale jinak paráda. I počasí se lepší. My pokračujeme ale dál ke druhému jezeru. Je to sice stále do kopce, ale s elektrokoly bez problémů. Druhé jezeru již tak výstavní není, ale za to je od něj nádherný výhled na masív Mangartu (kdyby se roztrhaly mraky).

Laghi di Fusine

Vracíme se zpět na cyklostezku a po dvou km ujetých směrem ke Kranjske Goře odbočujeme doprava. Našim cílem je středisko letu na lyžích - Planica. Zase nás čeká stoupák a na jeho konci skokanské můstky. Některé ve výstavbě:


Planica
jiné čekající jen na sníh:


Planica

Protože se celkem vyčasilo, bylo by škoda se vracet na hotel a tak míříme k prameni řeky Sávy - Izvir Save. Upřímně řečeno to zas tak daleko není, ale vloží-li se do toho oběd a pěší procházka k vlastnímu prameni, čas rychle ubíhá.


Izvir Save

Izvir Save


Technické parametry vyjížďky:
Celková ujetá vzdálenost .............. 28 km
Doba jízdy ................................... 1,45 hod
Průměrná rychlost ........................ 19,1 km/hod
Baterie vybita z 25 %
Poruchy - bez

Předchozí díl najdete v Novinkách, nebo zde.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ