Informační povinnost k EET.

Počínaje 1.3.2017 platí:

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."


Náš mateřský podnik - ROTAGRAL s.r.o.:

 

TISK:

Průmyslová výroba:

 


 

Spolupracujeme:


Výroba z plastů - bazénové příslušenství, zastřešení bazénů

POVYS

 Korsika 2011 - 3. díl

Tak dnes nás čeká jeden z nejkrásnějších výletů. A počasí se jaksepatří vyšňořilo. Nebe bez mráčku, teplota 25°C, bezvětří. Autobus nás dopravuje pod Col de Lava a odtud se už na elektrokolech vypravujeme do asi dva kilometry vzdáleného městečka Piana. Tady však nezastavujeme a projíždíme dál až do skal les Calanche. Hned první vyhlídka nás potěšila:

Vyhlídka

Přestože máme podrobnou mapku, nedaří se nám najít hned první skalní útvar - Milence. Až teprve, když jsme stáli přímo předním, bylo jasné, proč se tak jmenuje:

Milenci
A pak následuje soutěska a Čertova hlava. Tak tu jsme našli hned:

Čertova hlava
A další útvary, které ani neměly jméno:

Útvar 1

Útvar 2
Nejeli jsme jenom na elektrokolech. Pod hlavou psa jsme kola odložili v lesíku a 25 minutovou terénní procházkou jsme dorazili na vyhlídku le Chateau Fort:

Fort
A pokud si všimnete, i zde se objevují pyramidky z kamenů (které známe spíše z Norska):

Pyramidky


Na zpáteční cestě odbočujeme v městečku Piana na vyvýšeninu Col d´ Osini a kdybychom pokračovali dále asi 6km, dojedeme až k pobřeží.

Pobřeží

Dále jsem ale nejeli, vrátili jsme se do Piana a nádherným, 20km sjezdem, jsme sjeli do Cargese. Zde jsme neomylně našli vinotéku a ochutnali korsické víno:

Vinotéka
A pak už fofrem zpět do hotelu a vzhůru na pláž a do moře.

Pláž
Technické údaje:

Celková délka trasy ...54,45 km

Průměrná rychlost .... 22,3 km/hod

Baterie vybita z 50%

Poznámka: Nabíječka baterií během nabíjení a zvláště po ukončení nabíjení píská. Je potřeba nabíjet baterie buď v jiné místnosti, nebo nabíjení ukončit dříve, než se jde spát.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ